fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Lajme / Kastriot Gurra, fiton i vetëm bashkinë e Librazhdit, më shumë vota nga 2015-a

Kastriot Gurra, fiton i vetëm bashkinë e Librazhdit, më shumë vota nga 2015-a

Kastriot Gurrra, kandidati i vetëm që garonte për Bashkinë e Librazhdit konfirmohet në drejtimin e kësaj bashkie edhe për një mandat të dytë.

Procesi i numërimit në Bashkinë e Librazhdit ka përfunduar dhe janë numëruar 61 kuti nga 61 gjithsej.

Bie në sy fakti që Gurra ka marrë më shumë vota edhe se në vitin 2014. Në vitin 2014 ai mori 10 mijë e 587 vota ndërsa në këto zgjedhje, pas numërimit të të gjitha kutive rezulton se ka marrë 11 mijë e 383 vota.

Shiko gjithashtu

Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 70 numri i personave të prekur

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar shifrat e personave të prekur nga koronavirusi në Shqipëri. Deri …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.