Tuesday , January 19 2021
Kryefaqja / E përditshme / Plazh në Shkumbin, fanatikët që nuk e tradhtojnë lumin në këto ditë të nxehta

Plazh në Shkumbin, fanatikët që nuk e tradhtojnë lumin në këto ditë të nxehta

Nuk janë të shumtë si dikur, por kanë mbetur ende fanatikë që nuk e kanë braktisur plazhin në lumin Shkumbin.

Megjithëse përflitet si një nga lumenjtë më të ndotur në Shqipëri, duket se këtë përshtypje nuk e kanë frekuentuesit që kanë gjetur oaze të qetësisë, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër.

Natyrisht, plazhi në luginën e lumit Shkumbin është plazh një ditor dhe kryesisht i organizuar në grupe shoqërore.

Video: 

Shiko gjithashtu

100-vjeçarja nga Librazhdi: Kishte vështirësi, por jetesa më përpara ishte më mirë

Të martën e 2 korrikut, në fshatin Gizavesh u festua një ditëlindje e rrallë. Fetije …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.