fbpx
E hënë , Dhjetor 9 2019
Kryefaqja / E përditshme / Plazh në Shkumbin, fanatikët që nuk e tradhtojnë lumin në këto ditë të nxehta

Plazh në Shkumbin, fanatikët që nuk e tradhtojnë lumin në këto ditë të nxehta

Nuk janë të shumtë si dikur, por kanë mbetur ende fanatikë që nuk e kanë braktisur plazhin në lumin Shkumbin.

Megjithëse përflitet si një nga lumenjtë më të ndotur në Shqipëri, duket se këtë përshtypje nuk e kanë frekuentuesit që kanë gjetur oaze të qetësisë, mes gjelbërimit dhe ajrit të pastër.

Natyrisht, plazhi në luginën e lumit Shkumbin është plazh një ditor dhe kryesisht i organizuar në grupe shoqërore.

Video: 

Shiko gjithashtu

Një 17-vjeçare si Xhuana, prej tre vitesh merret me kujdesin ndaj bletëve

Xhuana Skura nga Pishkashi është vetëm 17-vjeçe dhe sapo ka mbaruar gjimnazin. Prej tre vitesh …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.