fbpx
E hënë , Dhjetor 9 2019
Kryefaqja / Turizëm / Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë

Shiu bllokon guidën në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë

Stafi i “Pushime on Top” teksa vizituar edhe parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë, duke bërë edhe një eksplorim të tij.

Edhe pse u lodhën, Ori dhe Flori shprehen se ia vlen pa diskutim pasi pamjet ishin mahnitëse.

Ori ka treguar edhe një detaj nga udhëtimi i tyre në parkun kombëtar Shebenik-Jabllanicë, ku në eksplorimin e dytë i ka zënë shiu.

Por për më tepër ndiqni “Pushime On Top”.

Shiko gjithashtu

“Shpella e Akullit” në Letëm tërheq vizitorët e fundjavës

Shpella e Akullit ndodhet në Fushën e Letmit në Parkun Kombëtar “Shebenik-Jabllanicë”, në rrethin Librazhd. …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.