fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Lajme / E rëndë në Librazhd, 20-vjeçari i bën gjëmën vëllait

E rëndë në Librazhd, 20-vjeçari i bën gjëmën vëllait

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Librazhdit.

Një 20-vjeçar, i identifikuar si L.P, ka që-lluar me thi-kë vëllanë e tij, Q.P.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja mësohet të ketë ndodhur për motive banale.

Q.P. ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Në njoftimin e policisë, thuhet më tej:

“Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan dhe Librazhd, arrestuan në flagrancë shtetasit: L.P., pasi në banesë ka plagosur me mjet të mprehtë thikë vëllain e tij shtetasin Q.P., jashtë rrezikut për jetën”, njofton policia.

Shiko gjithashtu

Koronavirusi në Shqipëri, shkon në 70 numri i personave të prekur

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar shifrat e personave të prekur nga koronavirusi në Shqipëri. Deri …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.