fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Buzëqesh / “Festa e abetares“ në distancë, një kartolinë e bukur nga shkolla e Dorëzit

“Festa e abetares“ në distancë, një kartolinë e bukur nga shkolla e Dorëzit

Pandemia sposton festën e ëndërruar të shkronjave për nxënësit e klasës së parë.

Pandemia la pas heshtjen e oborreve  që gumëzhinin nga zërat  e vogëlusheve, bashkë me të edhe festën e munguar për këtë vit.

Këtë vit, ata kanë festuar në distancë dhe ndër shkollat e para që ka publikuar në rrjetet sociale, festën e improvizuar është shkolla e Dorëzit.

Videon mund ta shikoni këtu:

Shiko gjithashtu

Konfirmohet në Librazhd rasti i parë me Covid-19

Zgjerohet harta e të prekurve me Covid-19 në vendin tonë. Sipas Librazhdi News ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.