fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Lajme / Biznesmeni nga Librazhdi dyshohet të jetë infektuar me koronavirus

Biznesmeni nga Librazhdi dyshohet të jetë infektuar me koronavirus

Qyteti i Librazhdit ndodhet në një zonë të gjelbër, pasi që prej rastit të parë të konfirmuar me Covid-19 në Shqipëri, në këtë qytet nuk është regjistruar asnjë rast.

Por, janë të shumtë qytetarët, të cilëve iu është bërë testimi për Covid-19. Deri tani testet kanë rezultuar negativë, ndërsa NJVKSH Librazhd ka vijuar punën për të parandaluar rastet e dyshuara.

Së fundmi, dyshohet të jetë infektuar me Covid-19 një biznesmen në Librazhd, mostra e të cilit është dërguar dje për analizim në Tiranë, ndërsa priten rezultatet.

Shiko gjithashtu

E mbani mend nënë Bejazen? 94-vjeçarja nga Librazhdi bëhet me shtëpi të re

Festat do ta gjejnë nënë Bejazen 94-vjeç dhe familjen e saj në fshatin Spathar të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.