fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Lajme / Grabitja e dy marketeve në Librazhd, ja çfarë morën hajdutët

Grabitja e dy marketeve në Librazhd, ja çfarë morën hajdutët

Një grabitje është regjistruar në lagjen numër 1 të qytetit të Librazhdit. Mësohet se personat të identifikuar kanë vjedhur dy markete.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se autorët kanë qenë të maskuar dhe kanë arritur të marrin një sasi prej rreth 55 000 lekë dhe steka me cigare të markave të ndryshme, e më pas janë larguar me dy automjete me targa false.

Paraprakisht, dyshohet se grabitësit kanë qenë të armatosur, ndërsa kanë shkaktuar edhe dëme të bizneseve të A.K., dhe B.Q.

Ndërkohë, policia ka dokumentuar ngjarjen dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e grabitësve të këtyre bizneseve.

Shiko gjithashtu

E mbani mend nënë Bejazen? 94-vjeçarja nga Librazhdi bëhet me shtëpi të re

Festat do ta gjejnë nënë Bejazen 94-vjeç dhe familjen e saj në fshatin Spathar të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.