fbpx
E shtunë , Korrik 4 2020
Kryefaqja / Buzëqesh / Rama: Nga data 1 qershor do të lejohet qarkullimi i automjeteve në të gjithë vendin

Rama: Nga data 1 qershor do të lejohet qarkullimi i automjeteve në të gjithë vendin

Kryeministri Rama njoftoi se duke filluar nga data 1 qershor do të lejohet qarkullimi i automjeteve enë të gjithë vendin.

“Do të hapim qarkullimin e makinave në të gjithë vendin dhe plazhet do të jenë të hapura, por nuk do të lejojmë asnjë objekt privat përveç hoteleve”, tha Rama.

Shiko gjithashtu

Konfirmohet në Librazhd rasti i parë me Covid-19

Zgjerohet harta e të prekurve me Covid-19 në vendin tonë. Sipas Librazhdi News ditën e …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.