fbpx
Wednesday , August 12 2020
Kryefaqja / Buzëqesh / Konfirmohet në Librazhd rasti i parë me Covid-19

Konfirmohet në Librazhd rasti i parë me Covid-19

Zgjerohet harta e të prekurve me Covid-19 në vendin tonë.

Sipas Librazhdi News ditën e nesërme kësaj harte do t’i shtohet edhe qyteti i Librazhdit.

Bëhet fjalë për një person të infektuar, i cili është shitës në tregun e qytetit.

I infektuari është paraqitur vetë pranë Senatoriumit në Tiranë nga ku edhe i ka telefonuar 127-ës.

Informacione nga Librazhdi thonë se, personi në fjalë ka lëvizur lirshëm në qytet ditët e fundit ç’ka shton frikën se mund të ketë infektuar edhe persona të tjetër.

Konfirmohet në Librazhd rasti i parë me Covid-19

Shiko gjithashtu

Shtohen rastet në parlament/ Një tjetër deputet pozitiv me covid, ndërsa para tre javësh ishte…

Pas kryetarit të bashkisë Tiranë, dhe deputeti Ralf Gjoni të tjerë pjesëtarë të politikës rezultojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.