fbpx
Wednesday , August 12 2020
Kryefaqja / Buzëqesh / Reshjet e shumta të shiut, përmbytet Librazhdi

Reshjet e shumta të shiut, përmbytet Librazhdi

Reshje të rënda shiu kanë përmbytur pasditen e sotme, qytetin e Librazhdit. Nga reshjet e shiut është përmbytur edhe qendra e qytetet, e uji ka hyrë në katet e para të banesave dhe disa biznese.

Dëme të mëdha ka pasur edhe te të mbjellat, sidomos te pemët.

Ndërkohë, si pasojë e stuhisë së madhe kanë rrëshqitur edhe gurë e dhera në rrugën nacionale Librazhd-Elbasan. Për pasojë rruga është e pakalueshme.

Shiko gjithashtu

Shtohen rastet në parlament/ Një tjetër deputet pozitiv me covid, ndërsa para tre javësh ishte…

Pas kryetarit të bashkisë Tiranë, dhe deputeti Ralf Gjoni të tjerë pjesëtarë të politikës rezultojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.