Tuesday , January 19 2021
Kryefaqja / Buzëqesh / Shtohen rastet në parlament/ Një tjetër deputet pozitiv me covid, ndërsa para tre javësh ishte…

Shtohen rastet në parlament/ Një tjetër deputet pozitiv me covid, ndërsa para tre javësh ishte…

Pas kryetarit të bashkisë Tiranë, dhe deputeti Ralf Gjoni të tjerë pjesëtarë të politikës rezultojnë pozitivë me covid-19.

I radhës është deputeti Enver Roshi, ndërsa mësohet se deputeti Eljo Hysko rezultoi para tre javësh me covid ndërsa në tamponin e fundit të kryer dje doli negativ.

Shiko gjithashtu

Lulja e Krishtlindjeve: 5 këshilla për të jetuar gjithë vitin në shtëpinë tuaj

Ylli i Krishtlindjeve është një nga lulet simbol të kësaj feste. E bukur, e kuqe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.