fbpx
Sunday , November 29 2020
Kryefaqja / Buzëqesh / E rëndë në Librazhd, i riu hidhet nga kati i pestë i pallatit

E rëndë në Librazhd, i riu hidhet nga kati i pestë i pallatit

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Librazhdit.

Nga informacionet paraprake, bëhet me dije se një i ri është hedhur nga kati i pestë i pallatit.

Ngjarja ka ndodhur tek vendi i quajtuar si “Agjencia” në Librazhd.

I riu me iniciale J.S, rreth 24 vjeç është dërguar menjëherë më pas me urgjencë në Tiranë.

Ende nuk dihen detaje rreth asaj se si ka ndodhur ngjarja.

Foto ilustruese

Shiko gjithashtu

Shtohen rastet në parlament/ Një tjetër deputet pozitiv me covid, ndërsa para tre javësh ishte…

Pas kryetarit të bashkisë Tiranë, dhe deputeti Ralf Gjoni të tjerë pjesëtarë të politikës rezultojnë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.