fbpx
Sunday , October 25 2020

Rikthim→Librazhd

July, 2019

Lajme

Artikujt e fundit

William Levy i shkruan Delinda Dishës, aktorja poston foton

William Levy njihet nga të gjithë shqiptarët, më së tepërmi nga femrat të cilat dikur e konsideronin si djalin e ëndërrave! Së fundmi është përfolur shumë ndarja e tij me bashkëshorten Elizabeth Gutierrez dhe kjo gjë ka prekur dhe aktoren shqiptare të humorit, Delinda Disha. Aktorja ka publikuar një film …

Lexo më shumë